درباره ما

هلدینگ ویلاژست افتخار دارد که با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌های معماری، اجرا، بازرگانی و املاک به مشتریان عزیز خدمات متنوع و سریع ارائه دهد.

بخش معماری، متشکل از طراحان و افراد مجربی است که با دقتِ بسیار و به صورت کاملا تخصصی، دست به خلق آثاری مدرن و ماندگار می‌زنند و شرایطی محیا می‌سازند که مخاطبان با قرارگیری در فضاهای ایجاد شده احساس خاص و بی‌نظیرِ بودن، در مکانی با شکوه را تجربه نمایند. همچنین استفاده از حجم‌های ساده و زیبا در کنار انتخاب هوشمندانه متریال‌های متنوع به ما کمک می‌کند تا در ساخت فضاها و سطوح با بافت‌های خاص، آشنا و چشم‌نواز، تجربه دیداریِ زیبا از قاب‌ها و تصاویر به‌یادماندنی‌ای را در ذهن رقم بزنیم.

بی‌شک اجرای پروژه‌های خاص، نیازمند افراد حرفه‌ای و توانمند در این حوزه می‌باشد. طراحی و ساخت ویلا، مهارتی است که ما پس از اتمام حدود چهارصد پروژه تخصصی که با وسواس زیاد و ریزبینی به سرانجام رسیده‌اند به آن دست یافته‎ایم. ما با مدیریت زمان، کنترل پروژه و همچنین با شفاف‌سازی کامل در همه زمینه‌ها تلاش می‌نماییم  پیشروی کار به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد و تا پایان راه، در کنار کارفرمایان محترم خواهیم ایستاد.

باتوجه به احساس نیاز مراجعین محترم در خصوص سرمایه‌گذاری و همچنین خرید محیطی دلنشین برای زندگی، اقدام به تشکیل گروهی متخصص و با رویکردی متکی بر دانش فنی و مهندسی ویلاژست نموده‌ایم و توانسته‌ایم با بهره‌گیری از تجربه سالیان گذشته، این گروه را ایجاد نماییم تا پاسخگوی صفر تا صدی نیازهای مراجعین محترم باشیم.

لازم به ذکر است که کلیه همکاران ما در ویلاژست از حامیان محیط زیست هستند و در تمامی مراحل کار، توجه به این موضوع در راس امور قرار می‌گیرد.

علی خلج زاده

مدیر عامل

مدیر فنی
محمد قدیمی

مدیر مالی
محمد تقی زاده

مدیر اجرا
حمید قدیمی

سرپرست املاک
امیر حسین الماسی

سرپرست مارکتینگ
فرهاد راد

سرپرست املاک
مسعود خلج زاده

طراح
مجتبی امیرخلیلی

طراح
هدی فردوسی

طراح
هنگامه اسدی

طراح
امیر حسین حسینی

طراح
عرفان زنجانی

سرپرست کارگاه
سینا سینایی

سرپرست کارگاه
امید احمدی نژاد

سرپرست کارگاه
میثم حسین زاده

تداکرات و خرید
کیهان خلج زاده

سرپرست کارگاه
علیرضا موذنی

سرپرست کارگاه
پیمان حرفشنو

سرپرست کارگاه
رضا قلی پور

مارکتینگ
شریفه مهدی یار

مارکتینگ
یلدا خلج زاده

پشتیبانی و تدارکات
مظفر جوادی

کارشناس املاک
ابوالفتح چوبداری

کارشناس املاک
ابراهیم ساسانی

مسئول تدارکات
عبدالخالق قمرزاده

کارشناس املاک
نیما نیک نامی

کارشناس املاک
مژگان محمدی

پشتیبانی و تدارکات
سعید خلج زاده