ویلای لاکچری در کردان

ویلای لوکس و لاکچری سازگار با محیط طبیعی کردان در قلب طبیعت تصویر زیبایی از معماری مدرن را به مخاطب انتقال می‌دهد. در طراحی ویلاژست نمای ساختمان با عناصر منحصر به فرد، تلفیقی آرام از معماری مدرن و طبیعت را پدید می‌آورد.

در طراحی پیشرفته ویلای لاکچری تصویری از فضای آرامش‌بخش و مناظر طبیعی انعکاس می‌یابد. در طراحی داخلی ویلای لاکچری کردان یکپارچه‌سازی محیط و زندگی را به وضوح مشاهده می‌کنید.

طبیعت کردان

با توجه به طبیعت بکر کردان می‌توان در طراحی از استانداردهای فوق‌العاده بالا بهره گرفت. استفاده از مواد مناسب و مصالح مرغوب تمایز در ساخت را ایجاد می‌کند. ویلاژست در طراحی خود از نهایت توجه به جزئیات و کیفیت بهره گرفته است.

طراحی داخلی ویلا

همانطور که در کاتالوگ برگه پروژه‌ها مشاهده می‌کنید، طراحی داخلی ویلا به گونه‌ای تعریف شده که سالن ورودی و اتاق نشیمن با حداکثر زیبایی پیاده‌سازی شود و غذاخوری به صورت مستقل تعریف می‌گردد.

اتاق‌ها با توجه به معماری مدرن از پنجره‌های بزرگ و یا درهای شیشه‌ای استفاده شده و در استخرها از چراغ‌های رنگی و تزئینات مدرن استفاده شده است. تمامی تصاویر اجرا شده بر اساس سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد. طراحی داخلی ویلای لاکچری شب‌های دلپذیر و جادویی را به مخاطب انتقال می‌دهد.

یک مجموعه مستر با یک حمام لوکس، اتاق رختکن بزرگ و تراس اختصاصی در برخی از پروژه‌ها انجام پذیرفته و با یک فنجان قهوه صبحگاهی تماشای یک منظره آرام را بر فرش سبز طبیعت مهیا می‌سازد.

اتاق خواب‌ها و سیستم تهویه

اتاق خواب‌ها از حداکثر امکانات موجود بهره برده‌اند، زیرزمین و گاراژ امکان قرار‌گیری اسباب و اثاثیه، خودرو و همه لوازم را برای فرد امکانپذیر می‌سازد. تمامی ویلاهای لاکچری با شکوه ویلاژست با استفاده از سیستم مدرن معماری پیاده‌سازی شده است.

سیستم اتوماسیون خانگی، تهویه مطبوع و گرمایش از کف از طریق اتاق‌ها جریان دارد، شیشه‌های دوجداره ایمنی، دزدگیر و سیستم آبیاری اتوماتیک و غیره با توجه به درخواست مخاطب طراحی می‌گردد.

راه‌پله‌ها

راه‌پله‌ها به صورت پلکان چوبی و یا نرده‌های شیشه‌ای شیک و کاربردی هستند و به عنوان یک ویژگی چشم‌نواز به شمار می‌روند. عناصر طبیعی در سراسر خانه حس براقی و تازگی را انعکاس می‌دهند. طرح‌های رنگی به کار رفته موجب طراوت و شادابی محیط می‌شود.

ویلای بی‌نظیر درست مطابق سلیقه مالک، طراحی می‌شود و فضای داخی و لوازم جانبی از حداکثر میزان کیفیت برخوردار است. مجموعه ویلاژست در منطقه کردان ویلای لاکچری و لوکس را براساس مدرن‌ترین طراحی‌های امروز پیاده‌سازی می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زندگی مکاشفه ای جذاب و پرهیجان است آن را زندگی کن ……