خرید ویلا در کردان تا 1 میلیارد تومان

خرید ویلا در کردان تا 1 میلیارد تومان

زندگی شهرنشینی و مشکلات آن، باعث شده تا افراد زیادی جذب خرید ویلا در خارج از شهر و محدوده شهرهای اطراف شوند. خرید ویلا در محدوده شهر باعث می‌شود تا افراد بتوانند در پایان هفته و تعطیلات رسمی به راحتی به ویلای خود بروند و در آنجا اوقات خوشی را سپری نمایند. برای همین است که ساکنین شهرهای تهران و کرج، به خرید ویلا در کردان تمایل زیادی پیدا کرده‌اند و برای خرید یا ساخت ویلا در آنجا اقدام می‌نمایند. با این حال برخی از خریداران ویلا، سرمایه زیادی برای این کار ندارند و ترجیح می‌دهند به سراغ خرید ویلای ارزان در کردان بروند. اما آیا خرید ویلای ارزان در کردان امکان‌پذیر است و میتوان با بودجه زیر یک میلیارد اقدام به خرید ویلا کرد یا خیر؟ برای پاسخ به این پرسش همراه ما باشید.

خرید ویلا در کردان یک سرمایه‌گذاری مطمئن

معمولا زمانی که افراد بودجه خرید خانه را در شهرهای بزرگ ندارند، به سراغ سرمایه‌گذاری در مناطق حاشیه‌ای شهر می‌روند. برای مثال شهروندان تهرانی یا کرجی که بودجه کافی جهت خرید خانه در شهر خود را ندارند، می‌توانند جهت سرمایه‌گذاری به سراغ شهرهای نزدیک نظیر کردان بروند. کردان جزو مناطقی است که امروزه بیش از گذشته مورد توجه افراد واقع شده است و هر ساله افراد زیادی به قصد خرید ویلا به سراغ این منطقه خوش آب و هوا می‌روند. با داشتن یک ویلا در کردان، میتوان تعطیلات آخر هفته را در آنجا سپری کرده و از آب و هوای خوب آن بهره‌مند شد. در واقع خرید ویلا در کردان یک تیر و دو نشان محسوب می‌شود؛ چرا که هم یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای آینده محسوب می‌شود و هم یک مکان عالی برای تعطیلات و دورهمی‌های آخر هفته به حساب می‌آید. البته خرید ویلا در صورتی سرمایه‌گذاری مطمئن به حساب می‌آید که برای خرید آن از طریق مشاوران املاک قابل اعتماد اقدام شود. بسیاری از افراد اقدام به فروش ویلا به چند نفر کرده و در این زمینه کلاهبرداری‌های زیادی می‎کنند. برای همین است که خرید ویلا کردان باید با دقت زیادی انجام شود.

خرید ویلا تنها مختص به ثروتمندان نیست

 

خرید ویلا تنها مختص به ثروتمندان نیست

 

برخی افراد تصور دارند خرید ویلا تنها برای قشر ثروتمند جامعه امکان‌پذیر است و به جز آنها قشر دیگری نمی‌تواند برای خرید ویلا اقدام کند. در صورتی که این تصور اشتباه بوده و هر فردی میتواند برای خرید ویلا در شهر مورد علاقه خود اقدام نماید. البته به این شرط که سطح انتظارات خود را پایین بیاورد و به دنبال ویلای لوکس و خاص نباشد. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، بهتر است به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید یک ویلا با قیمت مناسب را برای خود خریداری نمایید:

  • از مناطق برند و معروف شهر دوری کنید و به سراغ خرید ویلا در منطقه‌ی دیگر بروید. هر چقدر میزان شهرت محله بیشتر باشد، قیمت خرید ویلا در آن منطقه و محله بیشتر خواهد بود.
  • در صورتی که از توان مالی برخوردار هستید و به طور ماهانه درآمد دارید، می‌توانید به خرید قسطی ویلا در کردان بپردازید. خرید اقساطی ویلا باعث می‌شود تا افراد بتوانند ویلای محبوب خود را راحت خریداری کنند و در حین پرداخت قسط، از امکانات و مزایای آن بهره‌مند شوند.
  • برای خرید ویلا به سراغ ویلاهایی بروید که از متراژ و مساحت کمی برخوردار هستند. ویلاهای نقلی و کوچک نسبت به سایر ویلاها، از قیمت پایین‌تری برخوردار می‌باشند.

آیا میتوان اقدام به خرید ویلا در کردان با قیمت زیر یک میلیارد تومان کرد

اگر از سرمایه یک میلیارد تومان برخوردار هستید و نمی‌توانید با آن ملک خاصی را در شهر خود خریداری نمایید، می‌توانید به سراغ خرید ویلا یا خانه در شهرهای اطراف بروید. معمولا شهرهای اطراف از قیمت ملک پایین‌تری برخوردار هستند و میتوان در آنجا به خرید ملک و سرمایه‌گذاری برای آینده پرداخت. حال باید دید که آیا خرید ویلای زیر یک میلیارد در کردان امکان‌پذیر است یا خیر. اگر به دنبال خرید ویلا با همچنین قیمتی در شهر کردان هستید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

  • به سراغ خرید زمین در کردان و ساخت ویلا در آن بروید

 

به سراغ خرید زمین در کردان و ساخت ویلا در آن بروید

 

یکی از راه‌های رسیدن به ویلا با قیمت زیر یک میلیارد تومان در کردان، این است که به سراغ خرید زمین رفته و خودتان برای ساخت ویلا در آن دست به کار شوید. خرید زمین و ساخت ویلا در کردان، یک مزیت دارد و آن هم این است که میتوان به طور تدریجی به ساخت ویلا پرداخته و از این نظر بودجه و سرمایه خود را کنترل کرد. البته این کار برای افرادی که در داشتن ویلا عجله دارند، مناسب نیست. چرا که پروسه ساخت ویلا، شامل مراحل متعددی بوده و باید زمان زیادی را برای آن در نظر گرفت.

  • به سراغ خرید ویلا در منطقه معمولی کردان بروید

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، مناطقی که از شهرت بیشتری برخوردار هستند، قیمت ملک و ویلاهایشان بیشتر از سایر مناطق است. در واقع هر چقدر منطقه برندتر و مشهورتر باشد، قیمت خرید ویلا در آنجا بیشتر است. بنابراین برای خرید ویلای ارزان و زیر یک میلیارد تومان، باید به سراغ مناطقی از کردان بروید که هنوز آنچنان شناخته شده نیستند. برای این کار می‌توانید از مشاوران املاک در کردان سوال کرده و یا از ساکنان منطقه پرس‌وجو نمایید.

  • به سراغ ویلای کوچک با امکانات کم بروید

بدیهی است هر چقدر ویلا از نظر متراژ کوچکتر و از نظر امکانات در سطح پایین‌تری قرار داشته باشد، قیمت خرید آن نیز کمتر می‌باشد. برای همین جهت خرید ویلای ارزان در کردان، باید سطح انتظارات خود را پایین بیاورید و به سراغ خرید ویلاهای نقلی و کوچک بروید. همچنین در ویلاهای ارزان، نباید انتظار امکانات فوق‌العاده‌ای را داشته باشید. البته پس از خرید این ویلاها می‌توانید کمی سرمایه پس‌انداز کنید و به تدریج به امکانات ویلای خود بیافزایید.

  • به سراغ خرید خانه‌های کلنگی بروید

آخرین راه برای رسیدن به ویلای ارزان و زیر یک میلیارد در کردان این است که به سراغ خرید یک خانه قدیمی در این منطقه بروید و خودتان برای تبدیل کردن آن به یک ویلای امروزی دست به کار شوید. البته این کار نیز نیاز به بودجه کافی دارد و نباید بدون فکر برای آن اقدام شود.

آیا فروش ویلای ارزان، کلاهبرداری است؟

 

آیا فروش ویلای ارزان، کلاهبرداری است؟

 

یک نکته مهم که در رابطه با خرید ویلاهای ارزان وجود دارد این است که برای خرید این ویلاها باید احتیاط زیادی کرد. چرا که اگر مبلغ خرید ویلا بیش از حد پایین باشد، امکان کلاهبرداری در آن وجود دارد. همانطور که می‌دانید هر ساله قیمت زمین و ملک با افزایش روبرو است. حال در این بین برخی افراد هستند که با بهانه فروش ملک با قیمت پایین، از افراد کلاهبرداری و سودجویی می‌نمایند. ویلاهایی که قیمت بسیار پایینی دارند، معمولا به قصد کلاهبرداری و وسوسه کردن خریداران آگهی می‌شوند. زمانی که افراد با این آگهی‌ها روبرو می‌شوند، وسوسه شده و به سراغ کسب اطلاعات در این زمینه می‌روند. در صورتی که این افراد با آگاهی کامل در این قضیه ورود نکنند، مورد کلاهبرداری قرار گرفته و کل سرمایه خود را از دست می‌دهند. برای همین است که جهت خرید ویلای ارزان در کردان یا سایر مناطق، باید با افراد متخصص مشورت کنید و بی‌گدار به آب نزنید. بهتر است هنگام خرید ویلای ارزان در کردان، به سنددار بودن آن توجه ویژه‌ای داشته باشید و همواره به سراغ ویلاهایی بروید که از سند رسمی و معتبری برخوردار باشند.

جمع بندی

در این مطلب به این موضوع پرداخته شد که آیا امکان خرید ویلا در کردان با قیمت زیر یک میلیارد در تومان وجود دارد یا خیر. همانطور که اشاره شد قیمت خرید ویلا هر ساله با افزایش روبرو است و نمیتوان در این رابطه با قطعیت چیزی بیان کرد. اما با توجه به نکاتی، میتوان یک ویلای ارزان در شهر کردان خریداری کرده و از مزایای آن بهره‌مند شد. خرید ویلای ارزان در کردان در صورتی میسر است که به سراغ مناطق ناشناخته کردان بروید و انتظار زیادی از نظر سطح امکانات در ویلا نداشته باشید. همچنین خودتان می‌توانید به خرید زمین در کردان پرداخته و در آن یک ویلای کوچک بسازید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها